Pazar 19.1.2020
Üye Giriş
Kullanıcı:
Şifre:
Üye Olun Şifre Hatırlatma
Livanetarim Mühendislik Facebook Sayfası Livanetarim Mühendislik Twitter Sayfası Kıbele Organik Gübre Facebook Sayfası

• Dünya Gazetesi Tarım Sektörü Haberleri
• Dünya Gazetesi Gıda Sektörü Haberleri
• TZD Genel Başkanı Yetkin "Fındıkta gelecek yıl endişesi var"
• Dünya Gazetesi Madencilik Sektörü Haberleri
• Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu İle Protokol İmzalayan Bankalar
• IPARD On Üçüncü Başvuru Çağrı İlanı
Online Kullanıcı : 7
Toplam Ziyaretci : 413823
IP Adresiniz : 34.229.131.116

      HAKKIMIZDA

        ŞİRKETİMİZ 2006 YILINDA SAMSUNDA KURULDU. 2008 YILINDA ANKARA'DA BENZER NİTELİKLİ BİR ŞİRKETE DAHA ORTAK OLDU. 2011 YIL BAŞINDA, ŞİRKET MERKEZİ ANKARA'YA TAŞINDI. ŞİRKETİMİZ BU SÜRE ZARFINDA ÖNEMLİ İŞ VE PROJELERE İMZA ATTI. ÜLKE ÇAPINDA TANINAN VE BİLİNEN BİR ŞİRKET KONUMUNDADIR.

        BALGAT ZİYABEY CAD. 1411 SOKAK 2. KAT 2 NOLU DAİREYE YERLEŞMİŞ BULUNAN ŞİRKETİMİZ; ÇALIŞMALARINI HALEN BU ADRESTE YÜRÜTMEKTEDİR..
     

      VİZYONUMUZ

          BESLENME İHTİYACI, İKAMESİ MÜMKÜN OLMAYAN YAŞAMSAL BİR İHTİYAÇTIR. BESLENMENİN KAYNAĞI İSE GIDA'DIR. TÜM CANLILARIN, EKOSİSTEM İÇERİSİNDE GIDAYA GEREKSİNİMİ KADAR ERİŞME HAKKI VARDIR. GIDAYA ERİŞİM İSE DOĞANIN DENGESİNİ ÖRSELEMEDEN, HER CANLININ YARADILIŞ ÖYKÜSÜNE UYGUN OLARAK GERÇEKLEŞMELİDİR. EKOLOJİK DENGENİN EN ÖNEMLİ AYAĞINI İSE DOĞAL YADA İNSAN MÜDAHALELİ TARIMSAL FAALİYETLER OLUŞTURUR. VİZYONUMUZ, TÜM BU FAALİYETLERİN ÖZNESİ OLAN İNSANIMIZIN, SAĞLIKLI BİR ÇEVREDE, SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE, GIDAYA ERİŞİM HAKKINA KATKI SUNACAK PROJELER, FİKİRLER VE AÇILIMLAR SUNMAKTIR.

      MİSYONUMUZ

       SEKTÖRDE YERALAN ÇİFTÇİLERİMİZİ, ÖNCE İŞLETMECİ SONRA İSE İHRACATÇI YAPMAKTIR. SEKTÖRE DIŞARDAN GELECEK OLAN YATIRIMCILARI İSE SEKTÖRÜN DİNAMİKLERİNE GÖRE YÖNLENDİRMEK, YÖNETMEK VE SEKTÖRDE KARLILIK ANALİZİ YAPILMIŞ İŞLETMELER KURMALARINI SAĞLAMAKTIR.

    
 
 
  ©2011 Livane Tarım Web Master. Tüm Hakları Saklıdır.
Tel: 0 (312) 285 25 85 Cep: 0532 427 03 66